boxy dachowe

Jakim sposobem wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w rzeczy samej każda pora jest idealna na to żeby zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną czasami zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym wypada się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by radować się spokojną i wygodną jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boksy dachowe Northline

Dobry dobór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę kilka ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie trzeba stwierdzić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu w związku z tym w pierwszej kolejności należy się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współgrać. Należytym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodajże najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a na dodatek warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie trzeba dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.