Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi zbzikowani i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe bezlik wspaniałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o znakomicie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.