co nowego w Krakowie?

Pośród licznych stolic województw w Polsce, miasto Kraków wyróżnia się zarówno w temacie sztuki i rozrywki, ale też na licznych innych polach. Staje się obszarem przyjemnym do życia. Przekształcenia, jakie stały się udziałem miasta w niedawnych latach sprawiają, że Kraków naprawdę idzie do przodu.
Dobre zmiany w Grodzie Kraka.
Co niezłego stworzono w trakcie niedawnego czasu? Ilość napraw i nowości inwestycyjnych jest spora. Niezwykle pomogły w tym aspekcie finane EU, z których Kraków niemało czerpie. Szybkie działanie w obszarze uzyskiwania dotacji spowodowały, że małopolska wzbogaciła się o następne węzły komunikacyjne, ekologiczne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, oraz potrzebne obiekty konferencyjno – sportowe.
Niemałe zmiany nie są widoczne dla zwykłego Krakusa. Nie znaczy to jednakowoż, że nie istnieją. Najczęściej ignorujemy nie związane z nami informacje. Przeciętnemu obywatelowi miasta zdaje się, że w mieście za mało się dzieje. Podczas gdy Kraków rozwija się z każdym dniem. Zmiany w obszarze gospodarki odpadami, tworzeniu i modernizacji sieci kanalizacyjnej, budowa ekranów akustycznych to jedynie część zmian, jakie pomagają nam lepiej i wygodniej funkcjonować. Miasto rozwija się też pod kątem opcji rozrywkowych. Moc Krakowa rośnie dzięki takim obiektom jak: centrum konferencyjne ICE lub stadion Cracovia. takie nowości zachęcają przyjezdnych do przyjazdu.
Zapoczątkowane dzięki radnym działania nie obejmują jedynie samego centrum miasta, ale również są połączone z pełnym województwem małopolskim. Przeto zamiast pomstować tylko zobaczyć innowacje w które obrósł Kraków.
Przyszłe miesiące – jeśli będzie możliwość zachowania tempa rozwoju – pozwolą Krakowowi stać się wspaniałą metropolia.
Prezydent miasta Krakowa